O MNIE

Firmę założyłem w 2013. Z sukcesem jestem na rynku słupskim od niemal dekady. W tym czasie odnowiłem i umeblowałem dziesiątki mieszkań i lokali. Każde kolejne zlecenie to nowe doświadczenie i wdrażanie nowych rozwiązań. To, co jest dla mnie najważniejsze to jakość i perfekcja wykonania. Potrafię doradzić dobre rozwiązania i odradzić takie, które są dobre tylko na chwilę lub dobrze wyglądają tylko w projekcie, ale nie są w ogóle użyteczne. Zawsze staram się znaleźć rozwiązanie, które zadowoli Klienta i przede wszystkim będzie służyło mu przez lata.  

W ramach prowadzonej działalności BRICOLAGE wykonuję usługi remontowo-budowlane, które polegają na modernizacji starych łazienek i kuchni poprzez wymianę instalacji wodnej i elektrycznej, w tym instalacje CO, montaż glazury i terakoty. Zajmuję się wymianą i montażem podłóg z drewna litego oraz paneli. Jako firma BRICOLAGE prowadzę produkcję mebli kuchennych, jak również mebli do zabudowy wnęk, systemów drzwi przesuwnych i innych mebli na życzenie Klienta. Meble te są wykonywane po uprzednim ustaleniu potrzeb Klienta i warunków technicznych, tj. powierzchni i rozkładu pomieszczeń. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży remontowej oraz meblarskiej.

Innowacyjne podejście firmy BRICOLAGE do problemów związanych z remontem mieszkania polega na tym, że zajmuję się kompleksowym wykonaniem usług remontowych. Moja usługa różni się od usług konkurencji tym, iż zajmuję się całościowym wykonaniem danego remontu: od zbicia starej glazury, poprzez montaż nowych instalacji wodociągowych i elektrycznych, kończąc na montażu glazury i terakoty i wykonaniu nowych mebli do pomieszczenia.

Zaletą moich usług jest to, iż w jednym miejscu Klient może zamówić kompleksową usługę: remont plus produkcja nowych mebli. Trudno jest skoordynować różne rodzaje robót, jeśli wykonują je różni fachowcy. Kompleksowość usługi przyspiesza wykonanie całości remontu i oszczędza Klientowi czas, który musiałby poświęcić na rozmowy z trzema różnymi fachowcami, do tego nie wymaga koordynacji wielu fachowców i firm do wykonania jednego remontu. Dodatkowo wykonanie usługi przez jedną firmę zapewni spójność projektu. W przypadku pojawienia się nowych pomysłów Klienta w trakcie realizacji remontu łatwiej jest skonsultować zaproponowane rozwiązania z jednym fachowcem niż z całą brygadą remontową. Wiem, że Klienci potrzebują indywidualnego podejścia do ich problemów, poszukują doświadczonego wykonawcy usług, zależy im na tym, aby doradzić im, jak wdrożyć w życie ich pomysły i jak rozwiązać jakiś problem, poszukują również wysokiej jakości usług, co firma BRICOLAGE jest w stanie im zapewnić.

Chcesz uniknąć sytuacji rodem z programu "Będzie pan zadowolony"?


PORTFOLIO